You are here:  / Noclegi / Noclegi i jedzenie w Dębkach / Spływ Czarną Hańczą / HOTEL DE LA PAIX W SIEM REAP

HOTEL DE LA PAIX W SIEM REAP

post by related

related post

urlop (3)Siem Reap leży w Kambodży i tam właśnie znajduje się omawiany hotel. Hotel de La Paix istnieje już od połowy dwudziestego wieku, ale dopiero w 2000 roku zaczęły się dla niego dobre czasy i nowa epoka. Przed tym rokiem były najpierw lata powolnego upadku po wyjeździe francuskich kolonizatorów a potem koszmarne lata panowania Czerwonych Khmerów. Obecnie zarówno Kambodża jak i hotel (i miasto, w którym leży) biorą to, co najlepsze z obu światów, a więc z bogatej historii, egzotyki, z czasów kolonialnych elegancję i prostotę stylu art. deco. Połączenie Wschodu i Zachodu daje niesamowity wynik. W hotelu jest 107 pokoi i apartamentów, 3 restauracje, spa, basen i wewnętrzny ogród z fontannami. Hotel zgodnie z nazwą emanuje spokojem wbrew temu, co dzieje się na hałaśliwych ulicach miasta.
Z tego hotelu można wyruszyć na zwiedzanie największego kompleksu sakralnego Świątyń Angkor, które powstawały między IX a XV wiekiem (rozciągają się powierzchni kilkuset hektarów).

Inne artykuły o rekreacji:

HOTEL DE LA PAIX W SIEM REAP
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)
Slowa kluczowe: orienteering miejski na imprezę integracyjną, szycie firan kędzierzyn, zerwany triceps, etykiety inspekcyjne na zamówienie, Wiedzopedia, highlightersmink, kubota l3200 cena, żwir siany ostrów, standy eliptyczne cena druku, Minikoparka Gorlice, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850